Je libo rozmazání?

Každý chce mít svoje mobilní fotky něčím zvláštní, jiný, no prostě unikátní. Dneska mam pro vás tip na jedu speciální aplikaci, díky které budou Vaše fotky přesně tak jiné, jak to jen jde. Tato aplikace se jmenuje Overam.

\r\n\r\n

Co Overam přináší?

\r\n

Všude jenom samé filtry, filtry, filtry. Nejste z toho už unaveni? Samé fotky z přeslazenými barvami, rozmazané fotky, které se jejich stvořitelé snaží napráskat různými filtry a myslí si, že je tím zachrání… Overam přináší úplně jiný pohled na editaci fotek. Ukázku můžete nalézt na: https://youtu.be/FDGgtROMrYI

\r\n

Je to klasický editor fotek, který se ovšem zaměřuje na selektivní rozmazání. Funguje to tak, že si vyberete tvar neboli fragment, který umístíte na fotku dle uvážení. Efekt bude takový, že podle Vašeho nastavení může být vše okolo tohoto fragmentu rozmazané. Tímto dostane fotografie úplně jiný rozměr, který na první pohled zaujme. Můžete si vybrat přes 200 fragmentů, které můžete aplikovat při focení či při editaci už vyfoceného snímku. O to, jak se rozmaže vše okolo, se postará 5 různých druhů filtrů např. Radial, Motion či Zoom blur. Samozřejmě nechybí ani možnost sdílení výsledku na své oblíbené sociální sítě. Jak to všechno funguje, lze vidět níže ve videu, přímo od autorů aplikace.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=-BZrRRizoK4\r\n

Aplikace Overam je čerstvě vydaná aplikace, která určitě potěší každého experimentátora v oblasti mobilní fotografie. Uvidíme jak se aplikace bude postupem času vyvíjet.

\r\ngoogle_play_logo-800x800

Napsat komentář