S jakými doplňky si užívat jaro?

Každá modní žena miluje své klasické styly jako černá, šedá, tmavě modrá atd. Všechno to jsou ovšem mdlé a jednotvárné designy kabelek a batohů. Jelikož Jaro 2016 klepe neúprosně na dveře, je potřeba ho přivítat a sladit svůj zevnějšek podle něj. Jaro se vyznačuje nádhernými barvami pomalu se probouzející přírody, které přímo nutí člověka jít ven na čerstvý vzduch a pokochat se tímto nádherným obdobím na vlastní kůži.Dnešní klasické kabelky a batohy ovšem vypadají ošuntěle a spíše připomínají kus kamene někde na kraji řeky. Těmito kabelkami neuděláte pro okolí ten správný příklad jarního nadšení. Jelikož správná dámská kabelka má být praktická a každá se hodí do specifické příležitosti, ukážeme si, které kousky budou toto jaro frčet!\r\n

 

„Jaro 2016 ve znamení probouzející přírody“

 

Batoh Vintage Roses – do školy se stylem

Pojďme přivítat jaro s krásnými vzory květin. Designový a originální batoh, praktický pro běžné nošení, výlety a další nejen sportovní aktivity. Oceníte především prostor hlavní kapsy a malou kapsu na běžné drobnosti, které potřebujete mít vždycky po ruce. Obě kapsy jsou na zip. Batoh se skvěle nosí i díky nastavitelným ramenním popruhům.

Dudlin Floriana – když se ladnost spojí s praktičností

Krásná stylová dámská kabelka větších rozměrů, do které vložíte ledacos. Velmi příjemný materiál, moderní střih a působivý design s květovanou grafikou udělá z této praktické tašky jistě velmi oblíbený kousek ve Vašem šatníku i na jaře. Taška má několik vnitřních odkladacích prostor včetně kapsičky na mobil a dvě další zapínací kapsy. Uzavíratelná kapsa na zip je také na vnější zadní straně. Kabelka se dá nosit jak v ruce, tak díky odnímatelnému popruhu i přes rameno.

Taška Vintage Flowers – elegance v maličkostech

Originální britské crossbody – menší taška přes rameno. Vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, taška je uvnitř prostorná, vzadu má kapsičku na zip a má nastavitelný popruh přes rameno. Ideální na volný čas, výlety i na každodenní pohodlné nošení.photo-1433643667043-663b34a5c052Všechny tyto krásné dámské doplňky budou lahodit jak oku tak Vašemu zevnějšku.

Napsat komentář