5 důvodů, proč potřebujete k podnikání profesionální web

Chcete se pustit do podnikání a při sepisování rozpočtu přemýšlíte, zda si zaplatit profesionální webové stránky nebo si vystačit s volně dostupnými šablonami a pustit se do nich svépomocí? Nebo už podnikáte a s webem, který jste si sami vytvořili, nejste tak úplně spokojení? Máme pro vás jasné důvody, proč investovat do profesionálního webu.

5 důvodů, proč potřebujete k podnikání profesionální web

 

1) Vlastní doména a e-mailové schránky

Webové stránky s vlastní doménou si dokážete za pár večerů vytvořit sami, ale pravděpodobně vás to bude stát neúměrně úsilí vůči ušetřené částce. Doménu je třeba registrovat, zprovoznit, nastavit a propojit s webem. Naučit se to dá, ale profík to bude mít hotové za chvilku a vy si ušetříte vztekání po nocích nad monitorem. Navíc díky vlastní doméně bude působit váš web důvěryhodněji a budete mít také možnost připojit si na svou doménu e-mailové adresy. Tedy už žádné autobazar.stanek@seznam.cz, ale profesionálně info@autobazar.stanek.cz.

2) Snadné a rychlé dohledání na internetu

SEO – tedy search engine optimalization označuje celou profesi, která se zdárně vyvíjí a stále shání nové lidi. To naznačuje, že nastavit vlastní web svépomocí tak, aby byl na internetu, kde je už nepočitatelně odkazů a stránek, rychle a snadno dohledatelný, je téměř nemožné. Tedy pokud nejste programátor. Jestliže chcete, aby vás vaši potenciální klienti efektivně našli na první straně výsledků vyhledávače, bude to chtít odbornou práci. Za kterou bude třeba také zaplatit.

3) Starostí máte sami dost, nechte si pomoci

Výhody technické podpory, kterou vám nabídne profesionální programátor si možná zatím nedovedete představit. Ale v okamžiku, kdy se vám zpozdí dodavatel, vaši klienti budou nedočkavě čekat na zboží a vy budete muset řešit krizovou komunikaci, uvítáte, když přetížení webových stránek, výpadek nebo nahodilý hackerský útok vyřeší někdo jiný.

4) 100% personalizace na přání

Existují sice tisíce šablon, podle kterých můžete svůj web nechat běžet, ale možná nenajdete žádnou, na které by vám nic nevadilo. Šablony jsou sice fajn, možnosti jejich úprav, ale velmi omezené. Jednou vám nesedne font, který nezná diakritiku (dobře, alespoň tisíckrát), podruhé vám nepadnou do oka barevná schémata, potřetí nebude vyhovovat rozložení. Profesionál vyslechne vaše přání a web sestaví opravdu na míru, centimetr po centimetru.

5) Bezpečnost a aktualizace

Vytvořit web je jedna věc, tím to ale nekončí. Trendy se v oblasti IT mění ještě stokrát rychleji než v jiných oblastech a pokud chcete působit věrohodně a spolehlivě pro své partnery, zákazníky i před svými konkurenty, držte si web stále maximálně aktualizovaný. Profesionál bude hlídat zabezpečovací protokoly, dělat průběžnou údržbu a stránky pravidelně aktualizovat.

5 důvodů, proč potřebujete k podnikání profesionální web

 

Kontaktujte nás, bude nám potěšením realizovat Váš web na míru.

Napsat komentář